prosel_promosyon_kurulus
promosyon_galeri
+90 212 270 47 07
+90
Duyuru
İlginç Farklı Promosyon Ürünleri

S: İlginç Promosyon Ürünleri Ne Demektir?

C: İlginç promosyon ürünlerinden kastı, aslında piyasada nadir bulunan kimsenin daha önce hiç görmediği yada çok nadir karşılaştığı insanların ürünü görünce aaa buda neymiş! diyebileceği farklı promosyon ürünlerinden bahsedilmektedir.

S: Neden İlginç Promosyon Ürünleri?

C: Yukarıdaki cevapta da aslında biraz değindiğim gibi insanlar yani firmalar artık farklı olmanın arayışı içindeler. Farklı olmak ile birlikte bulunduğu sektördeki rakiplerinin arasından sivrilmek isteyişleridir. Yani promosyon ürünleri açısından değerlendirecek olursak örnğin fuarları düşünün. Eskiden her standta kalem dağıtılırdı ama günümüzde fuarları ziyaret ettiğimizde birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünler ile firmalar ziyaretçi çekmeye çalışmaktalar.

S: İlginç Promosyon Ürünleri Hangi Sektöre Hitap Ediyor?

C: Bu ürünlerin hitap ettiği belli başlı sektör yoktur. Fakat farklı promosyon ürünleri arayışında olan en önemli sektör kuşkusuz ilaç sektörüdür. Gerek kendi bünyelerindeki tasarımcılara ait ürünleri hayata geçirerek gerekse piyasadaki farklı ürünleri seçerek promosyon amaçlı kullanmaktalar. Ama artık bu arayış tüm sektörlerde kendini göstermektedir.

S: İlginç Promosyon Ürünlerine Örnek Verebilirmisiniz?

C: www.proseltanitim.com sitemizdeki ürünlerin çoğunluğu müşterilerimizin istekleri ile şekillenip hayat bulduğu için bir birinden farklı ürünlerdir. Aşağıda ilginç bir promosyon ürünü olan kitap ayracını örnek verebiliriz.

ilginç promosyon ürünleri

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Fırsat Köşesi
Fırat Ürünü Bulunamadı.
Fırsatlardan Haberdar Ol!
Adınız-Soyadınız
E-Posta Adresiniz
DMCA.com Protection Status